Penzion Radost Ubytování Poděbrady

Všechny pokoje v penzionu Radost jsou vybaveny vlastním sociálním zarízením (WC, umyvadlo a sprchový kout). V cene ubytování jsou rucníky, šampon, mýdlo, toaletní papír, ložní povlecení. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou LED TV znacky Sencor s príjmem rozhlasu a digitálního pozemního televizního vysílání. Televize jsou také vybaveny USB pripojením a je tak možné prehrávat oblíbené filmy ci hudbu z flash disku. WiFi internet je k dispozici jak v pokojích, tak i ve všech prostorách penzionu. Pokoje mají dubové parkety, patricný pocet kvalitních postelí o rozmerech 80x200 cm nebo 160x200 cm. Šatní skrín a stolek. Všechny pokoje jsou nekurácké.

Úklid pokoju probíhá každý den. Výmena lužkovin pri delších pobytech každých 14 dní, pokud není domluveno jinak.

Pokoje rozlišujeme na typ Superior a typ Basic. Pokoje Superior jsou predevším vetší. Rozloha pokoje je cca 24 m2. Je zde manželská postel, pohovka s možností využití jako pristýlky, a minilednice. Pokoje typu Basic jsou menší, rozloha je cca 14 m2. Tyto pokoje mají oddelená lužka nebo manželskou postel. Není zde pohovka a minilednice je zde pouze po predchozí domluve.

všechna práva vyhrazena 2008 - 2018 © MARO REAL ESTATE, s.r.o.
Penzion RADOST najdete také na ubytovacích portálech ČESKÉ UBYTOVÁNÍ.cz, HotelyPenziony.cz a Ubytování Nymburk. Poděbradské mažoretky http://www.hotel-ubytovani.com/Dovolena.aspx www.penzion-hotel.info neuvedeno Katalog webových stránek CZIN.eu Citysearch.cz LINKOVNÍK - Katalog webových stránek JAHHO.cz .: EM-LINKS :. Katalog www stránek Alfa Elchron Catalog Clonet Český vyhledávač CENT.CZ

HLEDEJ UBYTOVÁNÍ

Ubytování Poděbrady